Yasal ve Kaliteli Matbaacılık

Günlük yaşamda, matbaa işleri üzerine hizmet veren birçok firma görmekteyiz. İlk bakışta, gerekli bilgiye belirli oranda sahip olanların yapabileceği bir iş gibi görünse de, matbaacılık işleri kolay değildir ve bazı yasal standartlara göre yapılmalıdır. Farklı firmalardan alınan hizmet sonucunda, baskı kalitesinin farklı olması, güvenilir firma olgusunu ön plana çıkarmaktadır.

Anlaşmalı Matbaa isimli firma, yasalarda anlaşmalı matbaa adı altında belirtilen tüm gerekliliklere ve belgelere sahiptir. Bünyesinde çalıştırdığı elemanlar da, gerekli eğitimi almış kalifiye elemanlardır.

Maliye Bakanlığı’nın yetkilendirmesi sonucu kurumsal hizmet veren Anlaşmalı matbaa, fatura ve irsaliye basımı için firmalara ekonomik ve kaliteli destek sağlamaktadır.

Onun haricinde, faturadan el ilanlarına, afişlerden antetli kağıt ve kartvizitlere kadar, akla gelebilecek her türlü ihtiyaç için baskı hizmeti vermektedir. Maliye ile anlaşmalı şekilde, çeşitli baskı işleri için birinci dereceden yetkili sıfatıyla hizmetlerini gerçekleştiren firmanın, anlaşmalımatbaa.com isimli websitesi bulunmaktadır.

Firmanın websitesinden fatura ve irsaliye basımı hizmetleri ve sektördeki geçmişiyle ilgili bilgi alınabilir. İhtiyaç halinde iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilerek destek talebinde bulunulabilir. Talep dahilinde yetkililer en kısa sürede geri dönüş sağlamakta ve istenilen hizmeti müşterisine istediği sürede vermektedir.