Oyun Makinaları ve Basketbol Makinesi

Oyun Makinalarından biri olan Basketbol makinesi tamamen yerli bir üretimdir. Türkiye bünyesinde üretilmektedir. Makinenin yedek parça ve servis desteği üretici firma tarafından verilmektedir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu makineyi, standart basketbol topları ile oynayabilirsiniz.

Oyun makinası çalışma prensibi olarak çalışma süresi zaman ya da daha önceden belirlenen maksimum skor sayısına kadardır. Atış yüksekliği ve verilen zaman, oyundan alınan eğlenceyi bir hayli arttırmaktadır. İsabetli basket rekorunu kıran oyuncular, bir sonraki seviyeye yükselmektedir. Her seviye bir öncekine göre biraz daha zordur.

Seviyeler arttıkça basketbol potası hareket etmeye başlamaktadır. Haliyle oyun gittikçe zorlanmakta ve makinenin oyuncuya verdiği oynama arzusu da artmaktadır. Her seviyede verilen puan miktarı da değişir. Aynı zamanda oyun salonlarında ve eğlence merkezlerinde, en çok kazandıran makinelerden biridir. Basketbol oyun makineleri kalın saçlardan tasarlanmaktadır.

Özellikle basket potaları, sert toplara karşı bir hayli dayanıklıdır. Yapımında kullanılan paslanmaz malzemeler, makinenin ömrünü uzatmakta ve kolay kolay arıza vermesini engellemektedir. Genel üretim ölçüleri, genişlik 130, uzunluk 250 ve yükseklik 223 santimetredir.

Ayrıca basketbol oyun makinelerin diğer bir özelliği ise oyunun bitmesine son 20 sn. kala atılan basketlerin değeri 3 puan olarak belirlenir. Basketbol makinelerinin diğer özellikleri ise, puan sisteminin ayarlanması, fabrika ayarlarına geri dönülmesi, akıllı kontrol sistemleri ve dijital ekrana sahip olmasıdır. Aynı zamanda atılan topların makinenin her yerine çarpması ihtimali ile gereken önlemlerde alınmıştır.

Blog içinde yayınlandı