Mermer Lavabo Duş Teknesi ve Banyo Aksesuarları

Mermercili0k alanında tecrübesi ile tanınan firmamız, aynı zamanda Türkiye’nin ilk kuruluşları arasında yer almaktadır. Teknolojiyi yakından takip edere, üretim planına yön vermekle beraber, farklı mermer tasarımları ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Günlük hayatta en çok kullanılan banyo malzemeleri, profesyonel bir şekilde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Ayrıca tüm ürün modellerimiz, kalite kontrollerinden geçirilmekte ve kusursuz bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. Mermer lavabo çeşitlerimiz, çizilmelere, dışardan gelebilecek darbelere veya kullanıcı hatalarından kaynaklanan zedelenmelere dayanıklıdır. Üretimde kullandığımız doğal taşların estetikliği korunmakta ve aynı şekilde ürünlerimize yansıtılmaktadır.

Banyolarınızın olmazsa olmazı olan mermer duş teknesi, çeşitli renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Kullanacağınız alana göre değişen bu tasarımlar, mat veya parlak renklere sahiptir. Ayrıca, suyun akışını kolay bir şekilde sağlamaktadır.  Üretim hacmi geniş olan firmamız, alanında uzman ekibi ile birlikte hizmet vermektedir.

Mermerden yapılan tüm ürünler, firmamız tarafından imal edilmektedir. İşçilik kalitemiz, sektörün en iyileri arasında gösterilmektedir. Banyodekor.com olarak, Kültür taşları ile de farklı tasarımlar üretmekteyiz. Ayrıca mermer kurna modellerimiz sayesinde, oturma odanızın şıklığını arttırabilirsiniz.

Blog içinde yayınlandı