MALATYA OTO KİRALAMA HİZMETLERİ

2000 yılında hizmete giren araç kiralama firmamız başta Malatya olmak üzere geniş bir hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Daha az maliyetle araç ihtiyaçlarınızı karşılayarak malatya oto kiralama hizmetleri sunuyoruz. Güçlü sermayesi, deneyimli çalışanları, her ihtiyacı karşılayan araç filosu, ilkeli ve dürüst hizmet anlayışımızla sektörde bir numara haline geldik.

İş, özel ve sosyal hayatta otomobil olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bunun için otomobil satın almak yerine malatya oto kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Araç satın almanın yüksek maliyetlerine katlanmak yerine, araç kiralama ile çok daha maliyetsiz bir şekilde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aracın yüksek satın alma maliyeti, değer kaybı, bakım, sigorta, vergi ve benzer maliyetlerine katlanmadan firmamızdan çok uygun fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. Firmamızdan hem bireysel, hem de kurumsal filo kiralama yapabilirsiniz. Dizel ve benzinli yakıt seçenekleri filomuz içerisinde mevcuttur. Yine filomuzda otomatik ve manuel vites seçenekleri de bulunmaktadır.

Firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu kapsamda otomobil ihtiyacınız olduğu akdirde beşkonaklar rent a car firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Deneyimli ve güvenilir firmamız isterseniz araçları adresinize teslim etmekte ve istediğiniz noktadan da teslim almaktadır. Sıfır ayarında ekonomik, orta ve lüks araçlarımızla otomobil kullanmanın keyfini yaşıyor olacaksınız. En uygun fiyatlarla araç kiralama keyfi için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Blog içinde yayınlandı