İYİ OTEL İYİ TATİL

Uzun bir iş maratonunu ardında bırakan insanlar yaz mevsimini iple çekmektedir. Zira yaz mevsim itibarıyla tatile elverişli ve bunun yanı sıra uzun tatil dönemine denk gelmektedir. Bu süreci iyi değerlendirmek sizlere ve sevdiklerinize iyi gelecektir.

Pek çok tarihi ve kültürel mirası ile İzmir tatil için muazzam bir şehir. Bilhassa Ege Denizi’nin en güzel kıyılarına sahip İzmir mavi ve yeşilin buluştuğu nadir kentlerdendir. Bu itibarla gerek yurt içi gerekse yurt dışı pek çok insan tarafından tatil için değişmez durak olarak nitelendirilmektedir.

Alaçatı, otel ve konaklama noktasında fevkalade imkanlara sahip bir yerleşkedir. Lavista otel yüksek konforu, rahat odaları ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. İzmir Alaçatı otel dendiği vakit, hafızalara Alaçatı Lavista gelmektedir. Zira Alaçatı otel bünyesindeki çalışanlarımızla sizlerin memnuniyeti ve mutluluğunu esas alan hizmet anlayışımız pek çok bireyin güzel tatil geçirmesine vesile olmuştur. Muhteşem bir tatil, muntazam manzaralar ve eşsiz Ege Denizi ile geçen tarihi birikimi ile sizleri hayran bırakan bir tatil olacaktır.

Blog içinde yayınlandı