GASTROGEN KULLANIMI KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİLDİR?

Gastrogen kullanımı yeni doğum yapan annelerde, kendi çocuğu olsun ya da olmasın herhangi bir bebeğe süt annelik yapan bir bireyde ya da bir annenin hamilelik durumunda kesinlikle kullanılmaz. Bu durumun ana nedeni Gastrogen ürününün zararlı olduğundan ya da kullanımının kişiye ciddi zararlar oluşturacağından değil… En büyük nedeni, Gastrogen ürünü bir Ar-Ge çalışmasıdır. Ar-Ge çalışmaları öncelikle teorik olarak geliştirilir, sonrasında ise pratiğe dökülür yani deneyler ile kanıya varılır.

Bu durum neticesinde normal insanlar üzerinde denenen GastrogenLabs üretimleri hamile insanlara, lohusa annelere ve bebeklerine süt emziren anneler üzerinde denenmemiştir, denenememiştir. En büyük nedeni bebeğe ya da bebeğe can olan anneye zarar vermek içindir. Bu nedenden ötürü Gastrogen ürününün bebekler ya da anneler üzerinde ne gibi etkiler yapacağını bilemeyiz.

Bu yüzden kesin ve net olarak annelerde ve bebeklerde Gastrogen kullanımı kesinlikle yasaktır. Harici kullanımlarda normal insanlar üzerinde son derece etkili olup zayıflamak isteyen bireylerde etkin olarak kullanılabilir.

Gastrogen ürününün su içerisinde tamamen çözünmesini karıştırın ve bekleyin. Ürün çözündükten sonra kesinlikle bekleme ya da aç karna ve yemeklerden önce sabah, akşam olmak üzere tüketin. Etkisini ilk bir kaç günde hissedebilir ve görebilirsiniz. Tokluk hissi neticesinde kolayca zayıflayabilirsiniz.

Blog içinde yayınlandı