GASTROGEN KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİLDİR?

Gastrogen, kullanımı birçok alanda birçok birey tarafından etkin olarak kullanılmaktadır. Fakat tüm bu kullanımlardan önce kesinlikle doktorunuza danışmalısınız, diye bir uyarı Gastrogen prospektüsünde yazmaktadır. Öyle ki olası gizli bir hastalık sizlerin başınıza istenmeyen bazı durumlar açabilir. Bu açıdan son derece dikkatli davranmak dikkatli olmak her zaman faydanıza olacaktır.

Tüm bunların haricinde, herhangi bir hastalığı bulunmayan bireyler, hamile olmayanlar Gastrogeni kullanabilirler.

Gastrogen, hakkında tek kırmızı çizgi hamilelere ve emziren annelere ayrıcada lohusalara yani hamilelik dönemi sonrası kadınlara yöneliktir. Bu bahsetmiş olduğumuz bireyler kesinlikle Gastrogeni kullanamazlar. Dünya genelinde bir çok alan ve bölgede kullanımına aktif olarak devam edilmekte olan Gastrogen bir tek anneler ve bebekler üzerine set çekilmiştir.

Bunların haricinde kronik bir hastalığı olmayan sağlığından ve kendisinden emin olan, zayıflamak isteyen bireyler diledikleri zaman diledikleri şekilde kullanabilirler. Gastrogenin en önemli özelliklerinden bir tanesi ise bireyin beynine tokluk hissi vermesidir. Bunu ne anne ne de bebek kaldıramaz. Bu yüzden onlara Gastrogen kesinlikle yasaktır.