Daisy Garden Resort Hotel Eğlence Olanakları

Tatilinizin hakkını vermek için eğlenmek şart elbette. Daisy Garden Resort Hotel Animasyon ekibi sizlere müthiş gösteriler hazırlamanın yanı sıra gün içerisinde de sizinle eğlenmek için yanınızda olmaktadırlar.

Amfi tiyatroda sizler için hazırlanan gösteri ve eğlenceler tatiliniz en eğlenceli anlarını sizlere yaşatıyor olacaktır.

Mini Club animasyon ekibi, yetişkinler gibi çocukların da vazgeçilmezi olmaktadır. Çocuğunuzla sürekli ilgilenen Daisy Garden Resort Hotel Animasyon ekibi kendinize zaman ayırabilmeniz için çocuklarınızı eğlendirmekte ve eğlendirirken öğretmektedir. Çocuk havuzunun da bulunduğu alanda, aynı zamanda yine çocuklar için düşünülmüş olan çocuk parkı yer almaktadır

Animasyon ekibinin yanı sıra bireysel olarak eğlenebileceğiniz alanlar sizin için düşünülmüştür. Başta açık yüzme havuzuolmak üzere en çok rağbeti Aqua park görmektedir.

Ölüdeniz ‘in eşsiz plajına gidebilmek için ücretsiz servis hizmetinin yanında minder, şezlong, havlu, terlik, gözlük vb. tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir market sizler için hizmet vermektedir detaylar için http://daisygardenresort.com

Dış etkinliklere katılabilmeniz adına yine animasyon ekibimiz sizlere destek vermektedir. Tekne turu, Paraşüt, rafting ve diving yapmak, tarihi turistik yerleri gezmek ve çarşı alışverişiniz için iletişim halinde olmanız yeterli olacaktır.

Blog içinde yayınlandı