Elityoresel.com yalnızca Şanlıurfa yöresinin ürünlerini sizlere ulaştırmakla kalmıyor aynı zaman da Dünya’da sevilerek içilen Ahmad Tea çayını da sizlerin beğenisine sunuyor.

Dünyanın en özel çayı diye tabir edilen ve İngiliz Kraliyet ailesinin de kullandığı bilinen bu çaylar, tadıyla ve aromasıyla bir marka haline gelmiş durumda. 1986 yılından beri üretilen çaylar İngiliz günlük çay ikramının da vazgeçilmezleri arasında.

Ahmad Tea çayları Hindistan, Sri Lanka, Kenya, Çin ve Japonya’da yer alan en değerli çay bahçelerinden toplanmakta olup, en özel yaprakların seçilmesi ile kalitesini ortaya koyuyor. Toplanan çaylar ileri teknolojili tesislerde işleniyor ve son halini alıyor.

Türkiye’de gittikçe adından söz ettirmeye başlayan bu çay bizim aracılığımızla sizlerle buluşuyor. Ülkemizde çayın ne kadar çok sevilen bir içecek olduğunun farkındayız ve sizlerin daha iyi bir çay deneyimi yaşamanız için bu lezzeti sunuyoruz. Sizde elityoresel.com üzerinden sipariş verebilir ve Ahmad Tea çayının farkını deneyimleyebilirsiniz. Sizin için en iyisini sunmaya devam edeceğiz.